Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.H.H.A. Moes

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-04-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2010 tot 31-03-2011.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-03-2011.
Vice-president
Van 01-07-2002 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-09-1992 tot 30-06-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 14-01-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 14-01-1993 tot 31-12-2001.
Lid
Van 01-08-1997 tot 31-07-2001.
Gerechtsauditeur
Van 20-08-1991 tot 31-08-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1985 tot 19-08-1991.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7406

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1930

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1941

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1699

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1290

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8974

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8191

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7051

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7082

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:5589

Lezen