Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.J. Roeterdink

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 31-12-2010.
Kantonrechter
Van 10-10-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-10-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-09-1990 tot 10-10-1996.
Rechter
Van 06-03-1990 tot 09-10-1996.
Gerechtsauditeur
Van 15-11-1988 tot 05-03-1990.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 15-09-1982 tot 14-11-1988.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent SSR (Het Civiele Vonnis voor RIO's)
Van 01-01-2015 tot 01-06-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2018:1844

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1843

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1511

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6856

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6613

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:7385

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:7899

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:1894

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:445

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2015:4765

Lezen