Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.J. van Dijk

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-10-2020 tot 31-12-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-11-2006 tot 30-09-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-11-2006 tot 30-09-2012.
Lid
Van 01-01-2002 tot 31-10-2006.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 16-12-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 07-06-1988 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 01-01-1994 tot 31-12-2001.
President
Van 05-12-1995 tot 31-12-2001.
Coördinerend vice-president
Van 08-07-1994 tot 04-12-1995.
Vice-president
Van 02-12-1986 tot 07-07-1994.
Rechter
Van 02-08-1980 tot 01-12-1986.
Lid
Van 12-08-1981 tot 31-07-1986.
Gerechtsauditeur
Van 22-11-1978 tot 01-08-1980.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-06-1979 tot 01-08-1980.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 31-08-1972 tot 21-11-1978.

Nevenbetrekkingen

Directeur
Gestart op 01-11-2014.
Lid bestuur
Gestart op 01-11-2011.
Voorzitter bestuur
Gestart op 01-09-2011.
Voorzitter
Gestart op 31-05-2011.
Bestuurslid
Gestart op 10-03-2009.
Arbiter
Gestart op 01-09-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2013 tot 01-01-2019.
Voorzitter Raad van toezicht
Van 01-12-2012 tot 01-04-2020.
Voorzitter Algemeen Kerkenraad
Van 01-03-2017 tot 01-09-2021.
Lid bestuur
Van 01-01-2012 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2014:509

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2013:7393

Lezen
ECLI:NL:GHARN:2011:BP6612

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2012:BY5046

Lezen
ECLI:NL:GHARN:2011:BR5343

Lezen