Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.G.W. Lootsma-Oude Nijeweme

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-11-2011 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-11-2005 tot 31-10-2011.
Coördinerend vice-president
Van 01-11-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-07-2002 tot 31-10-2005.
Rechter
Van 09-04-1998 tot 30-06-2002.
Gerechtsauditeur
Van 15-10-1996 tot 08-04-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-10-1996 tot 08-04-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1990 tot 14-10-1996.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter, tevens lid-jurist
Gestart op 01-04-2020.
Plv. voorzitter
Gestart op 01-07-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter, tevens lid-jurist
Van 01-11-2005 tot 01-11-2016.
Voorzitter (2 dagen per week op detacheringsbasis)
Van 01-11-2016 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:1562

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1561

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1238

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:803

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:636

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5117

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5116

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4513

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:3017

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:3018

Lezen