Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.J. De Mooij

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 15-10-2012.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 22-01-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-08-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 17-08-2004 tot 14-10-2012.
Rechter
Van 03-10-1997 tot 16-08-2004.
Lid
Van 14-03-1995 tot 02-10-1997.
Plaatsvervangend lid
Van 01-04-1994 tot 13-03-1995.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1992 tot 31-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht Sena
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Patientenraad Revalidatie Radboud UMC
Van 27-11-2016 tot 15-08-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2022:1248

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1642

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1523

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1526

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1298

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1271

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:681

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:670

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:650

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:652

Lezen