Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Dam

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2010 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-04-2004 tot 31-01-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2003 tot 31-03-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-05-2002 tot 31-03-2004.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-01-2002 tot 31-03-2003.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent Rechtbanktraining voor Gezinsvoogden (ca. 3x per jaar)
Van 01-01-2011 tot 01-01-2017.
Docent Jeugdbeschermingsrecht (Cursus ca. 1x per jaar)
Van 01-01-2009 tot 01-01-2017.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-11-2016 tot 12-12-2020.
Lid niet-ambtenaar Commissie van Bezwaar DBZ
Van 01-05-2013 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:3700

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:10708

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:7214

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:7058

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:7056

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2506

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2516

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5772

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:3577

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:3580

Lezen