Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.P.M. Schwillens

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Militair lid
Van 01-09-2013 tot 30-10-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-07-2005 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-09-1998 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2007 tot 31-12-2012.
Militair lid
Van 01-09-2005 tot 01-09-2009.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 06-06-2000 tot 28-02-2005.

Nevenbetrekkingen

Lid medisch ethische commissie
Gestart op 01-12-1997.
Voorzitter regionale toetsingscommissie euthanasie, regio Overijssel, Gelderland, Utrecht en Flevoland
Gestart op 01-12-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2016:6838

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6840

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6837

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6839

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6841

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:4274

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:6945

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:6684

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:6686

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:6683

Lezen