Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.M.A. Keulen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 04-12-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Rechter
Van 01-08-2010 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 01-04-2000 tot 31-07-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2010 tot 31-07-2010.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-04-1999 tot 31-03-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1994 tot 31-03-1999.

Nevenbetrekkingen

Docent SSR
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 08-10-2015 tot 01-11-2016.
Voorzitter
Van 01-11-2016 tot 11-10-2017.
Bestuurslid (beoordelen van aanvragen voor donaties uit fonds)
Van 01-04-2015 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:3696
21-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:3697
21-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:3695
21-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:3694
21-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:3693
21-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:1421
24-02-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:1270
21-02-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:1013
14-02-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:987
11-02-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:84
10-01-2022