Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J.E. Geradts

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2014.
Rechter
Van 01-04-2003 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 30-01-2002 tot 31-03-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-01-2002 tot 31-03-2003.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1996 tot 29-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-07-2018.
Docent
Gestart op 01-11-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-10-2011 tot 31-12-2017.
Docent
Van 01-01-2010 tot 31-12-2017.
Lid Commissie Permanente Educatie bewindvoerders WSNP
Van 01-01-2010 tot 31-12-2017.
Lid cliƫntenraad
Van 01-01-2017 tot 31-12-2018.
Auteur Rechtspraak Insolventierecht
Van 01-10-2010 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:3027

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2205

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2100

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2098

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1998

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1622

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:348

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:349

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:350

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:559

Lezen