Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.E. Hinskens-van Neck

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 24-01-2019 tot 31-12-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2021 tot 30-04-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2017 tot 31-03-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2015 tot 31-12-2018.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-2010 tot 31-03-2016.

Nevenbetrekkingen

Vrijwilliger Voorleesexpress Amsterdam
Gestart op 26-06-2020.
Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Lid oudercommissie
Van 01-06-2015 tot 28-02-2018.
Auteur tijdschrift Rechtspraak Burgerlijk Procesrecht (RBP)
Van 01-02-2017 tot 01-06-2019.
Lid geschillencommissie verbouwingen
Van 27-05-2011 tot 01-06-2019.
Auteur tijdschrift Rechtspraak Vastgoedrecht (RVR)
Van 01-11-2008 tot 31-12-2020.
Lid tuchtcommissie
Van 15-08-2020 tot 01-10-2021.
Commissielid begeleidingscommissie
Van 01-05-2020 tot 01-11-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1562

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5629

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1215

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1217

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1055

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1056

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:990

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:989

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:754

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:741

Lezen