Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. G.M.G. Hink

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-11-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2015 tot 31-10-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2014 tot 30-09-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2015.
Rechter
Van 01-09-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2003 tot 01-10-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2007 tot 31-08-2008.

Nevenbetrekkingen

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Lid / secretaris medezeggenschapsraad
Van 01-10-2015 tot 01-11-2017.
Secretaris
Van 01-10-2015 tot 01-11-2017.
Voorzitter
Van 01-11-2017 tot 01-11-2019.
Voorzitter
Van 01-11-2017 tot 01-11-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:269

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2021:1918

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1893

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1866

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1833

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1697

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1608

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1607

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1602

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1610

Lezen