Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P. Hoekstra

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2004 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-04-1994 tot 31-01-2004.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1993 tot 31-03-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-11-1992 tot 31-03-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1987 tot 31-03-1993.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 23-04-2019.
Commanditaire vennoot
Gestart op 01-10-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Lid medisch tuchtcollege
Van 01-09-2011 tot 01-09-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:1545
22-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1544
22-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1543
22-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1334
08-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1332
08-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1331
08-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1301
07-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1226
01-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1205
31-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1189
30-03-2022