Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.P. van de Beek

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2018.

Historische beroepsgegevens

Officier eerste klasse
Van 01-01-2013 tot 31-03-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2017 tot 31-03-2018.
Officier eerste klasse
Van 01-05-1995 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-03-2003 tot 30-09-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 12-03-1999 tot 08-06-2004.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 08-01-1988 tot 30-04-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 08-09-1980 tot 07-01-1988.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-08-2020.
Raadslid
Gestart op 20-05-2016.
Docent
Gestart op 30-05-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 30-05-2014 tot 31-07-2020.
Plaatsvervangend lid-jurist
Van 30-01-2018 tot 30-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:5218

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:4662

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:4659

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:4661

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:4663

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2609

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2608

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1762

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1654

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1391

Lezen