Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.T.Y. Kokee

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 12-12-1994 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 05-09-1997 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-09-1998 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

bestuurslid

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.