Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.M.A. van Atteveld

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 15-04-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-12-2013 tot 14-04-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-11-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2009 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-11-2002 tot 31-12-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2007 tot 31-12-2008.
Advocaat-generaal
Van 01-03-1999 tot 31-10-2002.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-01-1999 tot 31-10-2002.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-12-2000 tot 31-12-2001.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 26-06-1997 tot 28-02-1999.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 01-12-1992 tot 25-06-1997.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-12-1991 tot 30-11-1992.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 29-08-1990 tot 30-11-1991.

Nevenbetrekkingen

Lector
Gestart op 01-12-2013.
Auteur, SDU Commentaar Strafvordering
Gestart op 01-01-2012.
Docent
Gestart op 01-01-2010.
Lid Raad van advies
Gestart op 01-11-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2021:7138

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:7139

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2021:7029

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:6012

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:4865

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:4866

Lezen
ECLI:NL:PHR:2015:909

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:1862

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2014:943

Lezen
ECLI:NL:RBSHE:2012:BW9016

Lezen