Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.P.H.I. Cleerdin

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-03-2008 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-04-2002 tot 29-02-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2001 tot 31-03-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2001 tot 31-03-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-05-2001 tot 31-03-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-08-2001 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht
Van 01-03-2014 tot 31-05-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2015:5244

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:4091

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:4090

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:9112

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:990

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:1003

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6633

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6615

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6619

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6612

Lezen