Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.M.M. Oostdam

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 11-02-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2020.
Rechter
Van 01-08-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-12-2002 tot 31-07-2007.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-2002 tot 30-11-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2002 tot 30-11-2002.

Nevenbetrekkingen

Columniste
Gestart op 15-03-2018.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:413

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:395

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:396

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6883

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5134

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6880

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6881

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:88

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4887

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4892

Lezen