Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.J. De Korte

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 05-08-2002 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2009 tot 01-08-2009.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-04-2021.
Penningmeester
Gestart op 01-04-2018.
Lid
Gestart op 01-09-2017.
Bestuurslid
Gestart op 01-11-2015.
Bestuurder
Gestart op 09-02-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-01-2005 tot 01-05-2017.
Lid
Van 11-03-2010 tot 27-03-2018.
Commissaris
Van 18-04-2012 tot 01-01-2021.
Hoofdredacteur (redactionele werkzaamheden)
Van 01-02-2011 tot 01-01-2021.
Bestuurder
Van 30-05-2002 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2014:2454

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2040

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2038

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2044

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2027

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1875

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:BZ9929

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:BZ4643

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:BZ2417

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2010:BN3580

Lezen