Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.J.F. Thiessen

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 23-06-1998 tot 31-12-2005.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 24-08-1992 tot 22-06-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-11-1991 tot 23-08-1992.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-1989 tot 12-11-1991.

Nevenbetrekkingen

Lid beroepscommissie Kifid
Gestart op 01-06-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Lid beroepscommissie DSI
Van 18-03-2005 tot 19-04-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1102

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:691

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:572

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:118

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5321

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5328

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5059

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4972

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4688

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4585

Lezen