Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.C.J. van Craaikamp

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-05-2016 tot 31-12-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2016.
Raadsheer
Van 01-10-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-08-2009 tot 30-09-2010.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht en auditcommissie kwaliteit
Van 01-12-2008 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:2611

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2292

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1986

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1616

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1512

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1300

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:817

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:578

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:479

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:478

Lezen