Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W. Brouwer

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-09-2017 tot 31-03-2021.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2017.
Rechter
Van 01-11-2005 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2005 tot 31-10-2005.

Nevenbetrekkingen

Penningmeester
Gestart op 14-04-2016.
Secretaris Beheersstichting
Gestart op 16-03-2012.
Voorzitter tuchtcollege NOAB
Gestart op 07-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2022:431

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1173

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6618

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6307

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5578

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5579

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5577

Lezen
ECLI:NL:RVS:2017:2255

Lezen
ECLI:NL:RVS:2015:2461

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:2703

Lezen