Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. J. Hijma

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 01-03-2009.

Nevenbetrekkingen

Arbiter
Gestart op 01-01-2001.
Docent
Gestart op 01-01-2001.
Redacteur/auteur diverse uitgaven
Gestart op 01-01-2001.
Redacteur WPNR
Gestart op 01-01-1992.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2016:1900

Lezen
ECLI:NL:PHR:2016:70

Lezen