Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.A.M. Wijffels

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-07-2018 tot 31-07-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2017 tot 30-06-2018.
Senior officier van justitie
Van 01-01-2014 tot 31-12-2016.
Officier van Justitie
Van 01-09-2013 tot 31-12-2013.
Officier van Justitie
Van 01-01-2013 tot 31-08-2013.
Officier van Justitie
Van 25-01-2010 tot 31-12-2012.
Substituut-officier van Justitie
Van 26-01-2009 tot 24-01-2010.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-06-2019 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2022:2344

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1654

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1660

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1664

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1648

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1656

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1663

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1387

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1386

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2022:1234

Lezen