Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P. van Kesteren

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-04-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2015 tot 31-03-2017.
Senior raadsheer
Van 01-07-2013 tot 31-03-2017.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2013.
Raadsheer
Van 01-09-2011 tot 31-12-2012.
Hoofdadvocaat-generaal
Van 01-11-2004 tot 31-08-2011.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-08-2010 tot 31-08-2011.
Advocaat-generaal
Van 15-11-2001 tot 31-10-2004.
Advocaat-generaal
Van 18-12-1997 tot 14-11-2001.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 01-11-1992 tot 17-12-1997.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-05-1990 tot 31-10-1992.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-11-1991 tot 31-10-1992.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 15-01-2017.
Voorzitter
Gestart op 01-11-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-04-2013 tot 31-12-2016.
Voorzitter
Van 01-01-2003 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2021:7206

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5098

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:5102

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:693

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:10247

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:7023

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:10126

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:3409

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:2571

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:2573

Lezen