Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J. Thomas

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-08-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 15-08-2000 tot 31-07-2011.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-1999 tot 14-08-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-06-1999 tot 14-08-2000.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter Codecommissie voor de Geneesmiddelenreclame
Van 02-04-2012 tot 30-06-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1279

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1274

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1278

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1276

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1280

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1275

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1273

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1254

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1243

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:1255

Lezen