Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. Tj. Zuidema

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-12-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-11-2013 tot 30-11-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2013.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-12-2010 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 15-08-2007 tot 30-11-2010.
Vice-president
Van 01-02-2004 tot 14-08-2007.
Rechter
Van 01-04-2003 tot 31-01-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-03-2003.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 18-05-2001 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 18-05-2001 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 22-11-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 18-05-2001 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 18-05-2001 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 18-05-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-1994 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid van de commissie van beroep tuchtrecht banken
Gestart op 01-10-2021.
Voorzitter
Gestart op 01-07-2017.
Plv. voorzitter Regionaal tuchtcollege gezondheidszorg
Gestart op 01-02-2017.
Plv. voorzitter Kamer voor het Notariaat
Gestart op 01-11-2015.
Lid Landelijke Rechtspraak Klachtadviescommissie ongewenst gedrag
Gestart op 27-03-2015.
Buitengewoon lid
Gestart op 01-01-2002.
Lid examencommissie
Gestart op 01-01-2002.
Voorzitter van de commissie van beroep tuchtrecht banken
Gestart op 11-05-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-01-2015 tot 30-06-2017.
Trainer / docent beroepsopleiding Advocatuur
Van 01-09-2013 tot 01-09-2017.
Lid van de commissie van beroep tuchtrecht banken
Van 01-10-2021 tot 11-05-2022.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.