Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J.L. Holierhoek

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 27-08-1997.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 28-08-1997 tot 31-12-2004.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter toerfietsvereniging
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Van 01-07-2013 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:7018

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:6023

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:4846

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2839

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2344

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2343

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1236

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13249

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12849

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11036

Lezen