Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W.P. van Heusden

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-04-2015 tot 31-12-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2019 tot 01-01-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 31-10-2013 tot 31-03-2019.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-2010 tot 31-03-2016.

Nevenbetrekkingen

Vrijwilliger (adviseren juridische aangelegenheden)
Gestart op 15-02-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1130

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1018

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:838

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:725

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:724

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:723

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:197

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:198

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3691

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3692

Lezen