Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. R.J. Verschoof

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-02-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 20-07-1998 tot 31-12-2004.
Rechter
Van 11-03-1994 tot 19-07-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-08-1991 tot 10-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-01-2017.
Lid van de pool van de Landelijke Rechtspraak Klachtencommissie
Gestart op 27-03-2015.
Lid Raad van Toezicht en Advies ADR instituut
Gestart op 01-12-2014.
Bijzonder hoogleraar
Gestart op 01-02-2012.
Docent SSR (diverse cursussen)
Gestart op 01-12-2004.
Medewerker Tijdschrift voor de procespraktijk
Gestart op 01-05-2004.
Co-auteur T&C Insolventierecht
Gestart op 01-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Redactielid
Van 01-01-2011 tot 01-10-2016.
Waarnemend voorzitter
Van 01-04-2016 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1651

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:829

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:782

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5901

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5728

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5348

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4823

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3643

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3378

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2789

Lezen