Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.H.M. van Hagen

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 30-11-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-04-1999 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-06-2012.
Voorzitter
Gestart op 24-09-2011.
Bestuurslid
Gestart op 15-09-2010.
Bestuurslid
Gestart op 11-09-2010.
Bestuurslid
Gestart op 03-10-2008.
Voorzitter bestuur
Gestart op 13-09-2007.
Ambassadeur
Gestart op 01-01-2006.
Voorzitter bestuur
Gestart op 10-08-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2012:BY3018

Lezen