Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.M. de Jongh

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2015 tot 30-09-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-02-2014 tot 30-09-2016.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2006 tot 31-12-2014.

Nevenbetrekkingen

Redacteur Tijdschrift Ondernemingsrecht
Gestart op 01-03-2022.
Docent
Gestart op 21-01-2020.
Hoogleraar ondernemingsrecht, in het bijzonder zijn geschiedenis
Gestart op 01-01-2018.
Medewerker redactie tijdschrift Ondernemingsrecht
Gestart op 01-01-2018.
Docent
Gestart op 01-09-2015.
Lid juridische adviesraad
Gestart op 01-12-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 07-09-2017 tot 10-07-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:964

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:689

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:302

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:50

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3980

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3638

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2044

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1019

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:219

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:222

Lezen