Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W.M. Tromp

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-09-2013 tot 31-03-2020.
Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 31-08-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 23-02-2001 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 27-05-1994 tot 22-02-2001.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1992 tot 26-05-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-03-1992 tot 26-05-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1987 tot 31-03-1992.

Nevenbetrekkingen

Kroonlid
Gestart op 01-01-2021.
Lid Reglementscommissie
Gestart op 16-12-2019.
Voorzitter Commissie van Beroep
Gestart op 01-01-2019.
Plv. voorzitter
Gestart op 01-01-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-05-2015 tot 01-12-2018.
Docent faillissementsrecht en andere rechtsgebieden
Van 01-01-1996 tot 01-01-2019.
Redactielid
Van 01-04-2011 tot 01-01-2018.
Plv. lid
Van 01-02-2013 tot 01-03-2019.
Vice-voorzitter
Van 01-12-2018 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2021:6439
02-12-2021
ECLI:NL:GHAMS:2018:2031
20-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1809
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1807
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1811
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1810
09-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2017:5658
08-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1777
06-06-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1289
18-04-2018
ECLI:NL:GHAMS:2018:1248
16-04-2018