Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Jansen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2008 tot 31-07-2012.
Vice-president
Van 01-01-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-01-2003 tot 31-12-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2002.

Nevenbetrekkingen

Docent arbeidsrecht
Gestart op 21-03-2014.
Docent arbeidsrecht
Gestart op 22-05-2013.
Docent
Gestart op 01-03-1997.

Historische nevenbetrekkingen

Docent arbeidsrecht
Van 04-10-2013 tot 01-07-2016.
Docent
Van 01-06-2012 tot 01-07-2016.
Docent
Van 30-09-2016 tot 01-01-2021.
Redactieraadslid
Van 01-02-2021 tot 01-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2021:6414

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:11598

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:1424

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:1401

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:1058

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:1000

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:11168

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:6267

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:6268

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:3983

Lezen