Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.W. van den Heuvel

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2019.
Rechter
Van 04-02-2007 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 04-02-2006 tot 03-02-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2003 tot 03-02-2007.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-12-2002 tot 30-11-2003.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-2000 tot 30-11-2002.

Nevenbetrekkingen

Trainer/consultant in het Matra Project on Probation and alternative sanctions in Ukraine
Gestart op 01-01-2018.
Internationaal verkiezingswaarnemer (incidenteel)
Gestart op 22-03-2006.
Reisleidster (incidenteel) m.n. Rusland en overige voormalige Sovjet-Republieken
Gestart op 12-08-2002.
Lid van de Landelijke Selectiecommissie Rechters (LSR)
Gestart op 01-10-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Kernopleider in de RIO-opleiding (gedetacheerd)
Van 01-07-2017 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:11939

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11926

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11841

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11842

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3630

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3629

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3244

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3064

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:2882

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:2881

Lezen