Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.A.J.M. Versteeg

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 05-04-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2022.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Medeoprichter
Van 01-01-1998 tot 30-04-2017.
Lid Commissie van Toezicht
Van 01-03-2003 tot 28-03-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2014:7040

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:9339

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:BZ7798

Lezen