Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.M. van der Kade

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-05-2016 tot 31-03-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 30-04-2016.
Vice-president
Van 22-02-2002 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-04-1994 tot 21-02-2002.
Lid
Van 21-09-1992 tot 31-03-1994.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 20-09-1992.
Ondervoorzitter
Van 20-04-1988 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-05-1989 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 19-04-1990 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 29-05-1986 tot 19-04-1988.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 26-02-1987 tot 19-04-1988.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-10-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-10-2011 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1942

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1877

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1769

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1539

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1475

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1482

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1481

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1334

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1333

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1332

Lezen