Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J.C. Dijkstra

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2020.
Rechter
Van 01-11-2010 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-06-2009 tot 31-10-2010.
Rechter
Van 01-12-2008 tot 31-05-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-2007 tot 30-11-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2007 tot 13-04-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2006 tot 30-11-2006.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:3227

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2117

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2116

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:6987

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:1277

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:8693

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:139

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2014:8487

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2011:BT8381

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2011:BT7250

Lezen