Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.S. Schoorl

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Rechter
Van 01-01-2008 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-12-2003 tot 31-12-2007.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2002 tot 30-11-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2002 tot 30-11-2003.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-05-2015.
Lid Raad van Bestuur
Gestart op 10-06-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:1509

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1503

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:8516

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:8513

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:8373

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:8127

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1226

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1227

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1911

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1910

Lezen