Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. Eisses

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2021 tot 31-03-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2012 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 12-01-1996 tot 31-12-2011.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-1994 tot 11-01-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-1994 tot 11-01-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:5576

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1734

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:15275

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:15273

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12150

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12169

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:9815

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:8934

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:6987

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:5518

Lezen