Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. van der Flier

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-11-2001 tot 16-05-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 12-12-1994 tot 16-05-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 16-05-2004.

Nevenbetrekkingen

Docent Academie voor overheidsjuristen
Gestart op 01-04-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter externe klachtencommissie
Van 01-01-2012 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:488

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1675

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:1676

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:2858

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:2857

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4165

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:4150

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:3871

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BR4128

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2012:BV3418

Lezen