Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J. Stolwerk

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 01-06-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-06-2019 tot 22-11-2021.
Raadsheer
Van 01-04-2008 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2007 tot 31-03-2008.
Rechter
Van 01-09-2001 tot 31-03-2008.
Rechter
Van 01-12-1998 tot 31-08-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-08-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:919

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10946

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10487

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9917

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9896

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9417

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8198

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7616

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7492

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7491

Lezen