Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M. Aukema

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 15-10-2013 tot 30-06-2020.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-08-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend secretaris Toetsingscommissie INSOLAD
Van 01-01-2011 tot 30-06-2019.
Plaatsvervangend lid Raad van Discipline Ressort Den Haag
Van 01-01-2010 tot 30-06-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:727

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:194

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:196

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:195

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:66

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12445

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12444

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10431

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9493

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2017:10269

Lezen