Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.A.R.M. van Leuven

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-03-2014 tot 30-06-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-07-2021 tot 31-03-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2014.
Raadsheer
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-10-1993 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-12-1995 tot 31-12-2005.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 23-01-1995 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Gestart op 01-01-2021.
Bestuurslid/voorzitter Stichting Ontwikkeling Schottenaanpak
Gestart op 08-05-2019.
Docent
Gestart op 01-01-2009.
Docent
Gestart op 01-09-2005.
Bestuurder
Gestart op 01-01-1996.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 14-04-2005 tot 14-04-2017.
Docent
Van 01-01-2003 tot 01-01-2019.
Bestuurslid administratiekantoor
Van 01-06-2011 tot 01-01-2020.
Lid
Van 01-01-2009 tot 01-01-2020.
Bestuurslid
Van 01-01-1995 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:2552
14-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2547
14-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2553
14-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2380
07-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2379
07-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2384
07-06-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2306
31-05-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2301
31-05-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2233
24-05-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:2228
24-05-2018