Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.M.J. van Dijk

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-06-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-06-2006 tot 01-04-2009.
Rechter
Van 01-12-1995 tot 31-05-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-07-1994 tot 30-11-1995.
Gerechtsauditeur
Van 14-11-1988 tot 06-07-1994.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-05-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Secretaris
Van 01-05-2013 tot 01-04-2017.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-02-2010 tot 01-10-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2017:4579

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:1269

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:4508

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:4189

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:4188

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:8770

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:8694

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:534

Lezen