Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. Y. Buruma

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2011.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-08-2000 tot 31-08-2011.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-03-1996 tot 30-04-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 26-09-1994 tot 25-03-1996.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Bestuur
Gestart op 01-09-2021.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2019.
Hoogleraar Rechtsstaat
Gestart op 01-06-2018.
Plaatsvervangend lid-jurist
Gestart op 15-07-2017.
Lid bestuur
Gestart op 01-05-2015.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2014.
Redacteur Nederlands Juristenblad
Gestart op 01-01-2006.
Gastdocent
Gestart op 01-01-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-09-2008 tot 01-09-2016.
Hoogleraar rechtstaat, rechtsvorming en democratie
Van 01-09-2015 tot 01-09-2017.
Voorzitter Raad van Bestuur
Van 01-01-2010 tot 01-09-2017.
Voorzitter wetenschappelijke adviescommissie Nederlands Studiecentrum Criminaliteit en Rechtshandelingen
Van 01-01-2000 tot 31-12-2017.
Bestuurslid
Van 07-11-2013 tot 01-12-2019.
Bestuurslid
Van 01-12-2013 tot 01-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:762

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:761

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:760

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:763

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:717

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:710

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:712

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:713

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:711

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:706

Lezen