Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. Lie

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-07-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2009 tot 30-06-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2009 tot 30-06-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-07-2009 tot 30-09-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2007 tot 30-09-2009.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2004 tot 30-06-2009.

Nevenbetrekkingen

Presentatie en samenstelling minicollege voor kinderen over rechtsstaat & rechtspraak
Gestart op 01-06-2019.
Verzorgen van lezingen over rechtspraak (& sociale media)
Gestart op 01-10-2015.
Verlenen medewerking aan het vak Minor Rechtbank
Gestart op 01-04-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Festivalraad Democratiefestival 2021
Van 01-02-2021 tot 31-10-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2018:3114

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2848

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2546

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2243

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:1909

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:279

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6708

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6364

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5665

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5500

Lezen