Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.W. Wagenaar

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-08-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-03-2007 tot 31-07-2011.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2006 tot 28-02-2007.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 08-11-2021.
Lid van de geschillencommissie
Gestart op 01-10-2021.
Lid geschillencommissie BKR
Gestart op 03-12-2020.
Bestuurslid Stichting Vrienden van het Nationaal Museum van Speelklok tot Pierement
Gestart op 01-10-2020.
Lid raad van Advies
Gestart op 17-01-2013.
Secretaris
Gestart op 01-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Coördinerend juridisch adviseur
Van 01-01-2016 tot 01-01-2018.
Bestuurslid
Van 01-01-2017 tot 02-02-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2021:6126

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:5461

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6849

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:851

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6218

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6217

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2804

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:1805

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:7614

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:7534

Lezen