Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.A.J. van Lierop

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2010 tot 31-03-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-03-2012.
Vice-president
Van 01-04-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-04-1999 tot 31-03-2008.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 24-11-1998 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 01-09-1992 tot 31-03-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-12-1991 tot 31-08-1992.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 18-12-2014.
Arbiter
Gestart op 01-06-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Arbiter
Van 15-07-2010 tot 16-02-2021.
Lid van het bestuur
Van 01-02-2018 tot 02-02-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:200
29-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:187
25-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:170
08-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:168
08-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:160
01-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:155
31-03-2022
ECLI:NL:CBB:2022:92
01-03-2022
ECLI:NL:CBB:2022:39
21-01-2022
ECLI:NL:CBB:2022:10
11-01-2022
ECLI:NL:CBB:2021:1101
20-12-2021