Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.L.R. Wefers Bettink

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2019 tot 30-06-2021.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2019.
Lid
Van 01-01-2013 tot 14-06-2014.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2002 tot 01-04-2012.
Vice-president
Van 01-02-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 30-01-2002 tot 31-01-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 25-08-2003.
Vice-president
Van 29-08-1991 tot 29-01-2002.
Kantonrechter
Van 01-08-1994 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 03-01-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Lid
Van 01-01-1995 tot 31-08-1999.
Kantonrechter
Van 29-08-1991 tot 31-07-1994.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-07-1994.
Rechter
Van 10-03-1989 tot 28-08-1991.
Gerechtsauditeur
Van 21-12-1987 tot 09-03-1989.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-08-1986 tot 09-03-1989.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:5696

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3894

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1011

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:9544

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7771

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:7391

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6381

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:6411

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2617

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:304

Lezen