Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. B.F.J. Assink

Beroepsgegevens

Advocaat-generaal
Gestart op 01-09-2019.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-10-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie Vennootschapsrecht
Gestart op 01-05-2020.
Hoogleraar Ondernemingsrecht
Gestart op 01-09-2019.
Lid redactie tijdschrift WPNR (KNB)
Gestart op 01-01-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurder
Van 24-01-2018 tot 10-06-2021.
Bestuurder
Van 24-01-2018 tot 03-09-2021.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.